Bize Ulaşın : Tel: +90 850 223 0535 - Mail: info@kedy.com.tr

Kaldırma Aparatları


Neden kanca altı ekipmanlar?

İmalat sektöründe, kanca üzeri ekipmanlar gibi kanca altı ekipmanlar da, işletme verimliliği açısından önemli bir kalemi oluşturmaktadır.

Kanca üzeri ekipmanları üreten firmalar, kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda kanca altı ekipmanları da üretmektedirler. Standart üretimlerinde bulunmayan bu aparatlar yüksek maliyetlere mal olmakta ve doğal olarak kullanıcılar da yurtdışı tedariği tercih etmektedirler.

Yıllardır bu ihtiyaçları ithal ürünlerle gideren sektör, ülkemize önemli bir miktarda döviz kaybına neden olmuştur. Bugün artık tüm bu aparatlar ülkemizde firmamız tarafından, patentli ve CE belgeli olarak üretilmektedir.

Kaldırma ve taşıma makina sektöründe tecrübeli firmamız, Türkiye’de bir ilke imza atıp, kaldırma ve taşıma aparatları üretimine başlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kullanıcı istekleri, kolay kullanım ve verimlilik dikkate alınarak, daha fonksiyonel çözümlerle üretilmiş aparatlarımızı kullanımınıza sunmuş bulunmaktayız. Ürettiğimiz aparatlar insan eli değmeden, yüklerinizi otomatik olarak kaldırmaya ve taşımaya yardımcı olmaktadır. Firmamız; sürekli Ar-Ge çalışması ile yeni aparatları, kullanım kolaylığı ve ekonomik olarak üretebilmek için çalışmaktadır.

Firmamız aparatları, mekanik, elektrikli, pnömatik veya hidrolik olarak üretmektedir. Stok sahaları için 360 derece elektrik tahriki ile döndürülebilen aksesuarlar opsiyonel olarak sunulmaktadır. İstendiğinde opsiyonel talepler de aparatlarımıza eklenebilmektedir.

Ürettiğimiz “Kedy” marka aparatlar, sektörün vazgeçilmez yardımcı aparatları arasına girmiştir. Kullanıcı memnuniyetleri ve olumlu geri dönüşler, firmamızın farklı ve yeni projelerle daha büyük hedeflere yönelmesini sağlamıştır.